Οι ρουτίνες Novage+ ανεβάζουν το layering των προϊόντων στο επόμενο επίπεδο, για να προσφέρουν στην επιδερμίδα σας περισσότερα. Κάθε προϊόν έχει σχεδιαστεί για να ενισχύει το αποτέλεσμα του επόμενου, με ισχυρές, εμπνευσμένες από τη φύση Τεχνολογίες Bio Activating, οι οποίες δρουν σε τέλειο συγχρονισμό με την επιδερμίδα σας – και μεταξύ τους – για βέλτιστα αποτελέσματα. Συνολική απόδοση επιδερμίδας σε μόλις τέσσερα βήματα. Ακολουθήστε τη ρουτίνα δύο φορές την ημέρα, κάθε μέρα, και δείτε περισσότερα αποτελέσματα – πιο γρήγορα.
ΦΙΛΤΡΑ
Προτεινόμενα
11 προϊόντα
Εμφάνιση 8 από 11 προϊόντα